SPÓŁKI

Zakładanie i sprzedaż spółek w Polsce

Firma nasza posiada w ciągłej sprzedaży gotowe zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Są to spółki zarejestrowane w Polsce które nie prowadziły jeszcze  działalności. Każda taka spółka wpisana jest do rejestru sądowego, posiada także numer podatkowy. Już następnego dnia po zakupie takiej spółki można rozpocząć działalność gospodarczą.

Posiadane przez nas, to spółki wielobranżowe mogące prowadzić działalność w następujących branżach: sprzedaż detaliczna i hurtowa, sprzedaż przez internet, transport drogowy krajowy i międzynarodowy, prowadzenie hoteli i restauracji, działalność turystyczna. Jak również prowadzenie portali internetowych, sprzedaż i wynajem nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, usługi public relations, usługi reklamowe, wynajem samochodów, wynajem sprzętu turystycznego.

Posiadamy również spółki zajmujące się pośrednictwem w poszukiwaniu pracowników, utrzymaniem czystości w obiektach, ochrona obiektów, organizacja targów, wystaw i kongresów. Przy zakupie każdej ze spółek jesteśmy w stanie dostosować przedmiot działalności każdej z nich zgodnie z życzeniem kupującego.