SPÓŁKI

Spółki z o.o. szyte na miarę

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga wybrania określonej formy prawnej, określenia przedmiotu działalności oraz obszaru w którym firma będzie prowadzić swą aktywność gospodarczą.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście państwo w jakiej formie prowadzić swój biznes, zostawcie to nam, pomożemy wam wybrać optymalne rozwiązanie i stworzymy dla Was firmę od podstaw.

Posiadamy także w swojej ofercie w ciągłej sprzedaży spółki, które mają już pewną historię działalności z różnych branż : budownictwo, pośrednictwo w handlu nieruchomościami, transport krajowy i międzynarodowy, prowadzenie biur podróży, pośrednictwa w sprzedaży usług turystycznych, pośrednictwa pracy, itp. Są to przedsiębiorstwa które jeszcze nigdy nie prowadziły żadnej działalności, jak również firmy które taką działalność prowadziły wcześniej.

Firmy te mają zróżnicowany status względem ich kondycji finansowej. Są firmy z wypracowanym zyskiem oraz dobrą zdolnością kredytową oraz firmy notujące straty. Do każdej z tych firm oraz do naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny.