Spółki

Spółki
krajowe

czytaj więcej

Spółki
zagraniczne

czytaj więcej

Fundacje
prywatne

czytaj więcej
trader

Podstawowym przedmiotem działania naszej firmy jest sprzedaż gotowych spółek oraz tworzenie nowych podmiotów na indywidualne życzenie klienta.

Najczęściej zakładaną przez nas spółką, jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością która jest najczęściej wybierana przez naszych klientów. Natomiast zmiany przedmiotu działalności w sprzedawanej przez nas spółce, ustanowienie nowego zarządu czy przeniesienie siedziby zajmuje nam dosłownie kilka dni. Firma nasza posiada w ciągłej sprzedaży takie gotowe zarejestrowane spółki. Każda taka spółka wpisana jest do rejestru handlowego , posiada numer podatkowy, rachunek w banku i jest praktycznie gotowa do prowadzenia działalności gospodarczej . Posiadamy także w swojej ofercie spółki zupełnie nowe oraz takie, które mają już pewną historię działalności w różnych branżach, takich jak: budownictwo, pośrednictwo w handlu nieruchomościami, transport krajowy i międzynarodowy, prowadzenie biur podróży i pośrednictwa w sprzedaży usług turystycznych, pośrednictwa pracy, itp.

Posiadamy również w naszej ofercie gotowe spółki zagraniczne, zarejestrowane w Niemczech, na Cyprze, Malcie, UAE oraz w innych krajach Europy i Świata.

Są to spółki w których można objąć udziały natychmiast i firma może rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w następnym dniu po zakupie udziałów i ustanowieniu nowego zarządu. Zajmujemy się także zakładaniem spółek w Europie i USA oraz spółek typu offshore oraz spółek holdingowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ( UAE ). Firma nasza specjalizuje się w tworzeniu podmiotów gospodarczych w Niemczech, na Malcie oraz na Cyprze.

trader