SPÓŁKI

Sprzedaż gotowych spółek w Niemczech

Posiadamy w ciągłej sprzedaży gotowe, zarejestrowane w niemieckim rejestrze handlowym HRB, posiadające numer identyfikacji podatkowej, spółki UG (haftungsbeschränkt) oraz spółki Gmbh (Gesellschaft mit beschränkter Haftung).

Każda taka spółka posiada siedzibę, zgłoszenie do niemieckiego urzędu skarbowego i umocowanie biura rachunkowego do prowadzenia rozliczeń podatkowych.

Przy zakupie udziałów przez nowego wspólnika dokonamy zmian w zarządzie i dostosujemy przedmiot działalności do wymagań nowego nabywcy. Możemy też dokonać zmiany nazwy oraz siedziby firmy.

Pomagamy także przy uzyskaniu finansowania w postaci kredytu bankowego oraz lesingu. Dokonujemy również zgłoszeń i aktualizacji w rejestrze beneficjentów rzeczywistych zgodnie z niemieckimi wymogami. Zajmujemy się legalizacją dokumentów dla pracowników spoza UE. Pomaganiu w uzyskaniu niemieckiej licencji transportowej na drogowy przewóz towarów.

Wszystkie oferowane przez nas spółki posiadają rachunek bankowy i numer VAT-UE. Sprzedaż spółki, następuje poprzez przeniesienie własności udziałów w spółce umową sprzedaży, zawartą przed niemieckim notariuszem. Działalność praktycznie można rozpoczynać już w dniu następnym. Cena gotowej spółki zarejestrowanej w HRB wraz z wpisem do działalności już od 2.500 €.