SPÓŁKI

Sprzedaż gotowych spółek z o.o.

Firma nasza posiada w ciągłej sprzedaży gotowe zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Są to spółki zarejestrowane w Polsce które nie prowadziły jeszcze działalności. Każda taka spółka wpisana jest do KRS, posiada Regon oraz NIP. Generalnie następnego dnia po sprzedaży można rozpocząć działalność gospodarczą. Przedmiot działalności spółki praktycznie pozwala na rozpoczęcie każdej działalności od razu po jej zakupie.

Są to spółki wielobranżowe mogące prowadzić działalność w następującym zakresie: sprzedaż detaliczna i hurtowa, sprzedaż przez internet, transport drogowy krajowy i międzynarodowy, prowadzenie hoteli i restauracji, działalność turystyczna. Jak również prowadzenie portali internetowych, sprzedaż i wynajem nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, usługi public relations, usługi reklamowe, wynajem samochodów, wynajem sprzętu turystycznego.

Także z przedmiotem działalności takim jak: pośrednictwo w poszukiwaniu pracowników, sprzątanie i utrzymanie czystości, ochrona obiektów, organizacja targów, wystaw i kongresów. Przy zakupie każdej ze spółek modyfikujemy przedmiot działalności zgodnie z życzeniem kupującego.